Dřevěná stavebnice 50 ks, Viga

Dřevěná stavebnice v kyblíku je skvělým nástrojem pro rozvoj kreativity a jemné motoriky u dětí od dvou let. S 50 různě velkými dílky a návodem k použití nabízí bezpočet možností pro hru a učení. Díky praktickému balení je snadno přenositelná a ukládající se do kyblíku.

standardní cena: 559 Kč –16 % 469 Kč / ks 469 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 440939
Dřevěná stavebnice 50 ks, Viga
Dřevěná stavebnice 50 ks
Akce
–16 %

Detailní popis produktu

Kreativní hra pro nejmenší: Dřevěná stavebnice v kyblíku

Naše dřevěná stavebnice v kyblíku je tím nejlepším dárkem, který můžete dát svému dítěti. S 50 dílky, které mohou být sestaveny do nesčetných kombinací, poskytuje tato stavebnice nepřeberné množství možností pro hraní a zábavu. Děti od dvou let si tak mohou rozvíjet svou kreativitu a jemnou motoriku, zatímco se budou bavit hodiny a hodiny.

Různorodost dílků: Objem a velikost pro všechny možnosti

Každý kus v této stavebnici je jedinečný a nabízí možnosti pro jakoukoliv stavbu. Velikost dílků se pohybuje od 2,5 do 9 cm, což zajišťuje, že tato dřevěná stavebnice se hodí pro děti různých věkových kategorií. Bez ohledu na to, zda staví věže, domy, nebo komplikované budovy, vaše děti budou mít všechny dílky, které potřebují k realizaci svých snů.

Inspirující návody: Obrázková brožura pro začátečníky

I když je tato stavebnice skvělá pro děti, které se chtějí ponořit do světa stavitelství, nabízí také obrázkovou brožuru s návody na stavění pro ty, kteří by potřebovali trochu inspirace. Ta poskytuje řadu nápadů na to, co s dílky postavit, takže se vaše děti nikdy nebudou nudit. Ať už jsou začátečníci, nebo zkušení stavitelé, budou mít vždy k dispozici něco nového, co by mohli postavit a vyzkoušet.

Praktické balení: Dřevěná stavebnice v praktickém kyblíku

Při vývoji naší stavebnice jsme mysleli i na rodiče. Všechny dílky se snadno skládají do původního kyblíku, takže není třeba se obávat, že by dílky ležely po celém domě. Kyblík s rozměry 18 x 18 cm je snadno přenositelný a tak je možné vzít stavebnici s sebou kamkoli - na cesty, na návštěvy, nebo jen do jiné místnosti. Děti tak mohou být kreativní kdekoliv a kdykoliv.

 

 

Kategorie: Dřevěné hračky Viga
Hračky podle věku: Hračky pro děti 24m+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: