Slunečník na kočárek - šedý

Univerzální slunečník na kočárek poskytuje efektivní ochranu dětí před slunečním zářením. Pružinový systém umožňuje snadné nastavení sklonu, a univerzální držák zajišťuje kompatibilitu s většinou kočárků. Rychlá a snadná demontáž slunečníku usnadňuje jeho přenášení a skladování.

standardní cena: 349 Kč –14 % 299 Kč / ks 299 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 39479
Slunečník na kočárek - šedý
Slunečník na kočárek - šedý
–14 %

Detailní popis produktu

Univerzální slunečník na kočárek: Ochrana pro vaše dítě

Kvalitní ochrana před slunečním zářením

Univerzální slunečník na kočárek nabízí kvalitní ochranu pro vaše dítě před slunečním zářením. Jeho účinnost spočívá v efektivním stínění, které zabraňuje přímému dopadu slunečních paprsků na kůži a oči dítěte. Bezpečí a zdraví vašeho dítěte je naší prioritou.

Univerzální držák pro širokou kompatibilitu

Slunečník je vybaven univerzálním držákem, což zajišťuje jeho kompatibilitu s většinou dětských kočárků na trhu. Taková univerzálnost umožňuje jednoduché a rychlé nasazení slunečníku na jakýkoliv kočárek bez nutnosti použití dalších nástrojů či adaptérů.

Pružina pro lepší nastavení sklonu

Díky integrované pružině lze snadno a pohodlně nastavit sklon slunečníku tak, aby co nejlépe chránil dítě před sluncem. Pružina umožňuje flexibilní nastavení polohy slunečníku bez ohledu na polohu slunce na obloze.

Snadná a rychlá demontáž

V případě, že slunečník není potřebný, lze ho rychle a snadno demontovat. To usnadňuje jeho přenášení a skladování, když není používán.

Rozměry a barevné provedení

Slunečník má průměr klobouku 65 cm a výšku cca 60 cm, což je dostatečná velikost pro poskytnutí široké oblasti stínu. Rozestup úchytu je cca 2,5 cm, což zajišťuje pevný a stabilní úchop na kočárku. Barevné provedení může být tmavší či světlejší než je vyznačeno na obrázku, což přidává unikátní estetický rozměr k funkčnosti tohoto produktu.

Kategorie: Cestování
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: