Sterilizátor, ohřívač a rozmražovač lahví 6v1, Neno Luna

Neno Luna Sterilizátor 6v1 kombinuje rozmrazování, ohřev mléka, sterilizaci, rychlý ohřev, ohřev pokrmů a udržování teploty. Šetří čas a místo v kuchyni a zajišťuje správnou hygienu.

standardní cena: 1 599 Kč –11 % 1 423 Kč / ks 1 423 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 673677
Sterilizátor, ohřívač a rozmražovač lahví 6v1, Neno Luna
140563 255753 neno luna sterilizator ohrivac a rozmrazovac lahvi 6v1
–11 %

Detailní popis produktu

Multifunkční zařízení pro všechny potřeby krmení

Neno Luna Sterilizátor 6v1 nabízí až 6 funkcí: rozmrazování, ohřev mléka, sterilizace, rychlý ohřev, ohřev pokrmů a udržování teploty. Toto zařízení šetří čas i místo v kuchyni a je nezbytným pomocníkem pro uvědomělé maminky, které dbají na hygienu a sterilitu při krmení svých dětí.

Rychlá a efektivní sterilizace

Intuitivní sterilizátor Neno Luna vydezinfikuje lahvičky, kousátka, savičky a náhradní díly k odsávačce mléka za pouhých 10 minut. Tato rychlá sterilizace je ideální pro zajištění správné hygieny a ochrany proti mikrobům, virům a bakteriím.

Praktický ohřívač jídla a rychlý program ohřívání

Ohřívač jídla zahřeje pokrm až na 60°C, což je praktické při nočním vstávání. Ochranný kryt zajišťuje rychlé a rovnoměrné zahřátí, a expresní režim umožňuje ohřátí jídla během několika minut. Udržování konstantní teploty jídla je mimořádně praktické, s nastavitelnou teplotou v rozmezí 35°C až 60°C.

Bezpečné a postupné rozmrazování

Neno Luna Sterilizátor 6v1 postupně a rovnoměrně rozmrazuje potraviny, přičemž zachovává jejich cenné živiny. Zařízení je kompatibilní s lahvičkami, sklenicemi a sáčky, což umožňuje ohřátí a sterilizaci širokého spektra předmětů.

Kategorie: Příprava a ohřev jídla
Hmotnost: 1.28 kg
čištění kojeneckých lahví, ohřev: Ohřátí a sterilizace kojeneckých lahví

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: