Odsávačka nosních hlenů na vysavač Katarek standart, 0m+

Odsávačka nosních hlenů Katarek Standard je efektivní a bezpečné řešení pro ucpaný nos vašeho miminka. Nabízí rychlou úlevu díky využití výkonu vysavače a umožňuje odsávání pro dvě děti současně. Je také vhodná pro zdravotně postižené a nespolupracující osoby.

standardní cena: 459 Kč –20 % 367 Kč / ks 367 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 412018
Odsávačka nosních hlenů na vysavač Katarek standart, 0m+
Odsávačka nosních hlenů na vysavač
–20 %

Detailní popis produktu

Odsávačka Nosních Hlenů Katarek Standard: Okamžitá Úleva pro Vaše Miminko

Efektivní a Rychlá Péče pro Ucpaný Nos

Odsávačka nosních hlenů Katarek Standard představuje efektivní řešení pro situace, kdy trpí vaše miminko ucpaným nosem nebo mu z nosu teče. Díky speciálnímu designu, který umožňuje nasadit odsávačku na vysavač o výkonu 800 - 1800W, je odsátí nosních hlenů mnohem účinnější než u manuálních odsávaček. Tím je zajištěna rychlá a okamžitá úleva pro vaše dítě.

Jednoduché a Bezpečné Odsávání

Tato odsávačka je navržena s ohledem na jednoduchost a bezpečnost použití. I přesto, že je k odsávání využíván vysavač, je odsávání naprosto bezpečné i pro novorozence. To z ní činí ideální volbu pro rodiče, kteří hledají efektivní a bezpečnou metodu pro zmírnění ucpaného nosu svých dětí.

Univerzální Použití pro Dvě Děti Současně

Odsávačka nosních hlenů Katarek Standard je vybavena dvěma koncovkami, což umožňuje odsávat nos dvěma dětem současně. To je obzvláště užitečné pro rodiny s více dětmi, kde mohou být obě děti ošetřeny najednou, šetříc tak čas a snižujíc možnost přenosu nemoci.

Vhodné i pro Zdravotně Postižené a Nespolupracující Osoby

Kromě toho je Katarek Standard také skvělý pro zdravotně postižené a nespolupracující osoby. Díky jednoduchosti a efektivitě odsávání podporuje jejich každodenní péči a poskytuje úlevu od ucpaného nosu.

Praktické Rozměry a Čištění

Odsávačka nosních hlenů Katarek Standard má kompaktní rozměry 195 x 101 x 40 mm (krabička), což ji činí snadno přenosnou a skladovatelnou. K odsávačce je přiložen také štětec pro snadné čištění, aby byla vždy připravena k použití.

Kategorie: Odsávačky hlenů, Odsávačky hlenů na vysavač
Hmotnost: 0.122 kg
Nosní odsávačky: Odsávačka na vysavač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: